Haber

Refah Partisi’nden milletvekili adayları listesi yine – TAM LİSTE

Cumhur İttifakı üyesi olmasına rağmen farklı bir listeyle seçime girme kararı alan Refah Partisi, Genel Başkan Fatih Erbakan’ın onayının ardından milletvekili aday listesini YSK’ya sundu.

Listeyi teslim ettikten sonra konuşan Refah Partisi Yeniden Genel Sekreteri Suat Pamukçu, şunları söyledi: 28. 3 ayda bir yapılacak milletvekili seçimlerine ilişkin listelerin YSK’ya sunulması için son gün. Refah Partisi olarak biz de Refah Partisi olarak 81 ili kapsayan listelerimizi uzun bir çalışmanın ardından YSK’ya sunduk. zor iş dedim Özellikle seçim takvimi açısından son teslim tarihinin çok kısa olması çok çalışmayı gerektirdi. Bu çalışmaları yapan tüm kardeşlerime teşekkür ederim. Verdiğimiz listeler 81 ili kapsıyor. Türkiye’de 81 ilde kendi logomuz ve kendi amblemimizle seçimlere katılıyoruz. Ancak alışılmışın dışında daha önce yaptığımız ittifak protokolü çerçevesinde Cumhur İttifakı kapsamında seçimlere giriyoruz. Cenab-ı Allah bu seçimleri milletimiz ve insanlık için hayırlara vesile eylesin. İnşallah bu seçimlerden yüzümüz gibi çıkacağız. Şimdiden partimize gönül vermiş tüm seçmenlerimize şükranlarımızı sunarız. Kendimizden maksimum desteği beklediğimizi de belirtiyorum.”söz konusu.

İSTANBUL’DAN ERBAKAN ADAYI

Pamukçu, Genel Başkan Fatih Erbakan’ın İstanbul 2. Bölge 1.’liğinden aday olduğu bilgisini verdi.

İşte Refah Partisi’nin milletvekili aday listesi:

Adana

GÖKTÜRK BOYVADAOĞLU

MEHMET SERTAÇ DUR

SULE GÖK TUDES

REMZİ OĞUZ YILMAZ

BURAK YİGENOĞLU

ISA AYANOĞLU

BAHADIR CEYHANLI

ERDİNÇ ANTEPUSUM

NİHAL AĞCA

ERKAN CAN

ERCAN ATALAY

SİNEM ULUDAMAR

HÜLYA AKKOZ

Adıyaman

ADAY DEĞİL

Afyonkarahisar

HAKAN ONUR OGUN

MUSTAFA ENİS ARABACI

SAFFET ACAR

OKSAN ULUSOY EFE

GÖNÜL AR GÜNGÖR

İBRAHİM ACAR

Ağrı

ÖZHAN KOÇİNTAR

METİN AYDEMİR

KENAN KAÇMAZ

ÇAĞDAŞ ÇELİK

Amasya

İBRAHİM MERMER

MEHMET KIP

HİKMET RÜŞEN menekşe

Ankara 1. Bölge

KORAY AYDIN

AHMET EŞREF FAKIBABA

KEVSE OFLUOĞLU

YETKİN ÖZTÜRK

mayın kafası

BURÇİN ÇİÇEK

METEHAN ERDEM

OSMAN TOPAL

ONUR HONDOROĞLU

ECE İTİNA AKAN

AHMET ALTIPARMAK

AHMET ERENOĞLU

MUHAMMET ECEL

Ankara 2. Bölge

ADNAN BEKER

SEDAT AKAKALLI

UĞURHAN FERUDUN BERAT TIRYAKI

FATMA ÖZKAN

MUHARREM BEŞİR

DEĞERLİ RAMAZAN

ERDOĞAN YILDIRIM

FATMA GÜLMSER BİROL

NADİR ÇETİNKAYA

ÖZCAN DAĞGEC

ELMAS YAĞMURU

Ankara 3. Bölge

Yüksel Arslan

KÜRŞAD ZORLU

FATİH KOCA

SEVİN ÇAĞLAYAN

TAMER KAYAALP

SERDAR SARGIN

MEHMET ARSLAN

KADRİYE ÜNLÜ

BERNA ŞAHİN

YALAV’I SEVİYORUM

MUSTAFA TOLGA ÖZTÜRK

MEHTAP DEMİRHAN ÖZDEMİR

antalya

UĞUR POYRAZ

AYKUT KAYA

ALİ ADNAN KAYA

AYSEN KURT

SERKAN TETİK

İLHAM OKUYUN

MEHMET BAŞARAN

NESRİN ÜNAL

MUSA ERTUĞAN

MESUT YILMAZ

KAPLANI DURDUR

Arif KOCABIYIK

BAŞAK KARATAŞ

DURMUŞ ARSLAN

NEŞE TOKER

LEVENT ÖZDEMİR

HATICE AVCI

Artvin

HAMZA GEZMİŞ

HÜSEYİN IŞIK

Entelektüel

ÖMER KARAKAŞ

AHMET ERTÜRK

TUĞÇE CANPOLAT YILMAZ

ERHAN ALGAN

SEMRA YÜCEL

FEVZİ KÖSE

Cemal Sarı

PINAR ÖNCER

Balıkesir

TURHAN ÇÖMEZ

Özlem Ural

NEDİM TUNA

KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK

NİLGÜN BAŞARAN

MUSTAFA LEMİ AYTEKİN

METİN ÖZGÜR

KEMAL GİRGİN

MEHMET ÇALIK

Bilecik

HALİL AYDOĞDU

EREN GÜVEN

Bingöl

HASAN KIZILBOĞA

SEMA TANI

AHMET ARPA

Bitlis

EDIP SAFTER GAYDALI

LEVENT NASIR

MAŞAALLAH ASLAN

Bölünmüş

AHMET ÖRNEKBAŞ

İRFAN BAYAR

SUAT ORHAN

Burdur

FARUK ERKAN

SAFA SÖNMEZ

MEHMET YAVAŞ

Bursa 1.Bölge

Yüksel Selçuk Türkoğlu

SEVİNÇ ATABAY

YÜKSEL YILMAZ

ŞEYDA ŞAHİN

YAHYA BAHADIR

BİRGÜL YILDIZ GÜNAY

RESUL KAPLAN

ÖZGÜR ŞİMŞEK

EVREN ŞAHİNİ

FEYZA TEMEL

Bursa 2. Bölge

HASAN TOKTAŞ

İBRAHİM ALAGÖZ

ORHAN ÖZER

SERMİN CAN ÖZENSOY

ERDAL AY

HATİCE DENİZ

ZAFER ÜLKESİ

OSMAN ATALAY AKMAN

ENVER yeniçeri

DİLEK DUR

Çanakkale

Rıdvan Uzun

CENGİZ YALÇIN

ZİŞAN ÖZAYDIN

MEVLÜT İNANÇ

Çankırı

MEHMET ALİ KARAMEMİŞ

OYA’YA YAKIN

Çorum

ADAY DEĞİL

Denizli

YASİN ÖZTÜRK

İBRAHİM ŞENEL

KADİR TATİK

ŞEBNEM BABABALİM YAĞCI

UĞUR ÇİZMECİOĞLU

VEYSEL KARACOR

NAZLI YAŞATÜRK

Diyarbakır

VEJDİN ENSARIOĞLU

MUSTAFA ŞENAY CANORUC

ERDAL YILMAZ

HÜSEYİN GÜRAN

ŞESEL AKIN

MEHMET EMİN EKİN

AHMET BAŞARI

KENAN KAYA

EMRULLAH ÇERİ

YAKUP ÖZKAYA

NAZIM KAYA

ERKAN YILMAZ

Edirne

MEHMET AKALIN

KIRMIZI DİLEK

HASAN HAKAN ŞAHİN

HÜSEYİN ERKİN

Elazığ

İRFAN SÖNMEZ

YÜKSEL ERCAN

ABDÜLKİM ELATUN

ŞENAY ALADAĞ DEMİREL

NAHİT BAYKARA

Erzincan

ADAY DEĞİL

Erzurum

ZEKAI KAYA

MELİH KIRKPINAR

FATMA CANAN UÇAR

FATİH ARAS

FATİH KARATAŞ

ESRA AKPINAR

Eskişehir

İDRİS NEBİ HATİPOĞLU

ÖZLEM AYRANCI

MELİH AYDIN

ÖMER İBRAHİM SAYI

HAKAN KAYMAK

YAĞMUR GÜRSÖGUT

Gaziantep

MEHMET MUSTAFA GÜRBAN

MEHMET AY

MEHMET ÖZBERK

MEDİNE İLAY YILDIRIM

MUSTAFA ALTUNBAŞ

MEHMET MURAT YAPRAK

MESUT NİZİPLİOĞLU

SEMA ALBAYRAM

MEHMET ALİ YILDIRIM

TIBET EKİNCİ

OKTAY İYİSARAÇ

NERMİN TUZCU

HASAN ALPDOĞAN

ABÜBEKİR TEK

Giresun

ÜNZİLE YÜKSEL

HAKAN BEKTAŞ

ROCK YILDIZI

MUSTAFA DİZDAR

Gümüşhane

ZAFER ALTI PARMAKLARI

BEDR AĞAÇ

Hakkari

ADAY DEĞİL

Hatay

ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN

GÖKHAN ZAN

GÜLÜM CEYLAN KÖLE

SARPER DAVUT

İLYAS UYGUR

MEHMET OĞUZ TURAN

AYLIN ANIL ARSLAN

OSMAN AĞCA

ÇAĞATAY KARAMANOĞLU

MUHAMMET MUSTAFA BALCI

TUNA EBRU ÖZDEMİR

Isparta

AYLIN CESUR

TİMÜÇİN KODAMAN

İSMET YILMAZ

FARUK TORUN

Mersin

BURHANETTİN KOCAMAZ

AYDIN ​​ENES SEYDANLIOĞLU

BİR YALANCI

ESRA KAHRAMAN

ÖZER ÖZEL

MEHMET TURGUT

YÜKSEL ÇELİK

Esin ERKOÇ

ALİ İSTEK ÖZDENİZ

MEHMET TÜRE

MEHMET YUNUS YEDİ

MUSTAFA ATEŞ

hilal usta

İstanbul 1. Bölge

NİMET ÖZDEMİR

BURAK AKBURAK

MUSTAFA CİHAN PAÇACI

BAVER MİROĞLU

DURSUN ÇOLAK

TAHA ORHUN ERTÜRKMEN

ALİ COŞKUN

EMİNE KÜÇÜKALI

RAŞİT BAYRUK SÜER

MURAT KARAMAN

VEDAT BAYRAM

YÜCEL COŞKUN

OĞUZHAN HASAR

HATİCE DİLRUBA OĞULCUKLU

CEVAT SARAÇ

YÜCEL AYDIN

MERAL ALEMDAR

AHMET ÇELEBİ

AHMET SELÇUK CAN

İHSAN LİDER ALBAYRAK

AYSEL KIRALI

HÜLYA ARICI

UĞUR HÜSEYİN HASANCEBİ

BARIŞ TAVLASOĞLU

KADİR KÜRŞAT ARSLAN

BÜLENT ASLAN

Ramazan UĞURAL

MEHMET ERİŞEN

ARİF TEVETOĞLU

AYŞE KIRAÇ

ERDAL DEMİR

SEDAT GÜRKAN

SEVİM DEMİR

CELAL MAHMUT SOLAK

NAZLI YURDÜŞEN

İstanbul 2. Bölge

MEHMET SATUK BUĞRA KAVUNCU

SALİM ENSARIOĞLU

BAHATTİN BAHADIR ERDEM

ECE GÜNER

HATİCE CEREN YILMAZ

HATİCE KAYALI

MÜJDAT ÖZTÜRK

MUSTAFA YAZICI

ABDULLAH ŞAVÇ

ALİ ÇELİK

FİSUN MEHLİKA TOCA

İSMET KOÇAK

ALİ AKGÜN

ERİŞ CESUR

BARBAROS HAYRETTİN MAHIROĞULLARI

ERHAN ÖZKAN

BİLAL UZUN

GÖKHAN KARGI

HASAN HOŞBEN

RAIF GÜLER

ASLIHAN ELİBOL

YILMAZ DAĞDELEN

MUSTAFA ALKAN KÜÇÜKLER

NAZLI ASPAY ŞENER

AFFAN MAHMUT KECECİ

ARZU BAŞKAN

ÖMER LÜTFİ ÖZENÇ

İstanbul 3. Bölge

ERSİN BEYAZ

SEYİTAN PİSTLERİ

AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU

ŞÜKRU KULESİ

CELAL KARAPINAR

HAMZA YURTSEVER

ALİ KIDIK

MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ

METİN BOZKURT

FEVZİ FATİH OĞUZ

ETHEM BAYKAL

ÜLKÜ AAYYDIN

DOĞAN AVCI

ADNAN SİNAN ÇAKIROĞLU

AYHAN BÖLÜKBAŞI

METE KOCA

SUURİ KARABAL

NAZMIYE IZGIN

SEVİNÇ GÜMÜŞ

MEHMET ALİ UYKUR

ZEKİ BULGAN

ARZU ÖNSEN

SULE AĞAYAK ERSOY

HÜRANA GÜNGÖR

MELİHA APAYDIN

ARZU ŞİMŞEK

BÜSE ALBAYRAK

MARY TANRIVERDI GÖKTAŞ

ATAKAN ÖZKAN

HASAN KAYA

ŞEREF TAMİNTÜRK

ASİYE KÜÇÜKYILMAZ

BURAK USTALI

KÜRŞAT ÖZER

SELMA SARICIOĞLU ÇALIŞKAN

FİLİZ ÇELİK

İzmir 1. Bölge

DURSUN MUSAVAT DERVİŞOĞLU

Ümit ÖZLALE

ÖZTÜRK KESKİN

ÜLKÜ DOĞAN

ALİ TOPÇU

FİGEN YILDIRIM

LÜTFEN İLTERİŞ ÖNEY

İSMAİL AYBARS AKSOY

ASLAN SEZGİN

GİZEM ALBAŞ

KAAN ALTINDAĞ

MURAT ÇAKAR

HASAN YILDIZ

GÜLŞAH SAKAR

İzmir 2. Bölge

HÜSMEN KIRKPINAR

YİĞİT KARAKİŞ

ARZU YILDIRIM

TAMER CÜCÜ

DİNÇER IŞIKTAŞ

İYİ NİYET HARPUT APAK

MÜMİN YALÇINKAYA

YELİZ ÇULHA

BÜLENT UYGUR

MİRAN BACGEROĞLU

MUSTAFA NURİ DENİZ

NAZLI BÜKET KARASU

MEHMET HALIS KÖSE

MEHMET EMİN CANTÜRK

Maraş

AHMET ÇABÜKEL

NESLİHAN KOCA NERGİZ

Ziya DUMLUPINAR

BURAK SERT

SEYMA AYTEMİZ ARSLANTÜRK

İRFAN MERT YIKAMA

EMİNE LEBLEBİCİ

SERDAL KURTOĞLU

kars

ALPASLAN YÜCE

AYTAÇ ERMAN KEŞGİN

AYŞE TARLAK YILMAZ

Kastamonu

AHMET KATAR

METİN YANGIN

MUSTAFA GÜVENÇ

Kayseri

DURSUN ATAŞ

ABDULLAH İLKER SUNGUR

HÜSEYİN CENGİZ GÜRBÜZ

BETÜL TOSUN

KAZIM YÜCEL

SERAP DURMUŞ

SÜLEYMAN BOZKURT

MEHMET SEBATI ATAMAN

SEDAT KILINÇ

BELGÜLER KILIÇ

Kırklareli

TÜRKER YÖRÜKÇÜOĞLU

SİBEL PİŞKİN

HİLMİ KAHRAMAN

Kırşehir

TURAN YILDIRIM

ASAF KAYAOĞLU

Kocaeli

LUTF TÜRKKAN

SANBAZ YILDIZ

MEHMET KAMİL ŞİRİN

PELİN FİLİZ COŞTUR

NESLİ GÖKÇE KONDU ÇAĞLAYAN

ALIPAŞA NAİPOĞLU

ABDULKADİR ERBAĞCI

YÜKSEL ERCAN

ÖZHAN AŞKIN ÖZTÜRK

HASAN BEY

SEDA BÜYÜKKARA

GÜZİN AŞKIN ALPARSLAN ATALI

AŞKIN OZON

SAVAŞ EMİNOĞLU

konya

ÜNAL KARAMAN

FAHRETTİN YÖKÜŞ

SELİN TOZOĞLU

OSMAN FEDAİ

SÜLEYMAN ŞENOL

YAŞAR YAMAN

TOLUNAY ÖZÇELİK

ESRA TOTAN

Nuri ÜNALAN

ERHAN GÖKMEN

HASAN HÜSEYİN HADİMLİ

ADNAN AYYILDIZ

İsmail AFSAR

İBRAHİM ÇALIŞKAN

SEMA VADİSİ

Kütahya

ORHAN ÖZATIK

SEYDİ KARAKUS

EROL ERTÜRK

NURCAN DUYGU

TANSU COŞKUN

Malatya

ŞEYHMUŞ GÖÇMEZ

ATİLLA ŞAHİN

ELİF APOHAN

SELÇUK HAN

METİN KAPİDER

MENJE IŞIK ÖZCAN

Manisa

ŞENOL SUNAT

HASAN ERYILMAZ

FİLİZ TUĞÇE AYRANCI İPLİKÇİ

MEHMET KOÇ

GÜRHAN ÖZCAN

ORKUN ŞIKTAŞLI

ASLI ÖZ

KAZIM ÖZSOY

BİRGÜL BOZKURT

MEHMET DOĞAN

Mardin

ENVER ABEŞ

SONGÜL SADIOĞLU

ABDULLAH KARAKECİ

ABDULMUTALIP IRMAK

ŞEYHÜS MUSAOĞLU

AZİZ ARDA UĞUR

Muğla

METİN ERGÜN

BEHÇET SAATÇI

MEHMET TOSUN

GÜLGÜN ÇOLAKOĞLU

AYFER İLHAN ÖÇER

TULGAY HASARI

ÖMER KAYA

Muş

MÜMTAZ YAVUZ

UMUT DENİZ GÜNEYSU

EFEKAN KEMALOĞLU

Nevşehir

RASİM ARI

MESUT ERDOĞAN

AYŞE GÖL MİHÇİ

Niğde

İNANAN İNANAN

ESKİ EYTEMİŞ

FETDAH GÜLTEKİN

Ordu

İDRİS NAİM ŞAHİN

ONUR ŞAHİN

ÇİĞDEM ÇELENK KARAKAYA

MURAT VARDAL

EBRU AVCI BAŞARAN

FEYZA IŞIK YALÇIN ÖNER

rize

ADAY DEĞİL

Sakarya

ÜMİT DİKBAYIR

SELÇUK KILIÇASLAN

ARZU AKÇALISKAN

EDİZ SERDİP DOKUMACI

DUYGU ÇETİNKAYA ACAR

YUNUS AYDEMİR

ALPER ALPAY

HAKAN BAYKAL

Samsun

ERHAN USTASI

İMREN NİLAY TÜFEKÇİ

AHMET KARUCAK

YUNS GÜNÜ

BİSEN ÖZTÜRK

HALİL İBRAHİM YALGIN

EFE AYDIN

UFUK GÜLŞEN

KAZIM CAN ŞEN

Siirt

İLHAN YİĞİT

SERVET TARDUŞ

ABDULMECİT NAS

Sinop

YILMAZ SANLAN

BAKİ TAŞKIRAN

sivas

CELAL DAĞGEZ

AHMET BOZDOĞAN

SERAP BOZPOLAT AYAN

MERVE YILDIZ YAY

TOLGA SAY

Urfalı

EMİN ORPHİN

MUHAMMET ALİ ARUSOĞLU

MUSA MANGAL

MAHMUT SUBAŞI

CEM KARAKECİLİ

MEHMET ŞAHİN GÜLEL

MEHMET EMİN GÜVENÇ

MUSTAFA DİRİER

HÜSEYİN ŞİRHAN GÖKDOĞAN

GÜLCAN CENGİZ

MEHMET HAMCAN

MEHMET YILDIRIM

ÖMER FARUK AYSEOĞLU

İHSAN KAYA

Tekirdağ

SELCAN HAMSİOĞLU

SERTAÇ ALKAYA

HAZIM TAMER DODURKA

ZEKİ UZUN

AYNUR ÇEŞMELERİ

ŞERAFETDİN TERZİ

MEHMET İLKER ATASEVER

CEM ÇAVCAR

Tekirdağ

SELCAN HAMSİOĞLU

SERTAÇ ALKAYA

HAZIM TAMER DODURKA

ZEKİ UZUN

AYNUR ÇEŞMELERİ

ŞERAFETDİN TERZİ

MEHMET İLKER ATASEVER

CEM ÇAVCAR

Trabzon

YAVUZ AYDIN

ASLAN GÜNER

SERPİL AKÇAY

TAHSİN AKYÜZ

AKIN ÇELİK

BÜLENT ARSLAN

Tunceli

ROZAN ALİ FAYIK

Hizmetkar

MUHAMMET GÜR

DALYAN ÖZDEMİR

TOLGA PİRİŞÇİ

kamyonet

ADAY DEĞİL

Yozgat

LÜTFEN KAYALAR

ALİ KEVEN

İsmail YILMAZ

NAFİYE BALÇIK

Zonguldak

EVRİM BALBALOĞLU

TOLGA GÖR

MEHMET BATU MÜFTÜOĞLU

MUSTAFA ADİL ÖZKAN

RENDA TAMAM

Aksaray

TURAN YDIR

ALİ ABBAS ERTÜRK

NACİYE AKKUŞ TÜRK

GÜRSEL KESKİN

Bayburt

KARABEY KADRİ KAROĞLU

Karaman

ATİLA ZORLU

BAHSEDİLEN BÜYÜK ADAMLAR

FADİME HARMANINIZ

Kırıkkale

BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK

ORHAN KILIÇ

SEVİM PEHLIVANLI ÖZBEK

yarasa Adam

ADAY DEĞİL

Şırnak

ADİL ÖZÇINAR

NÜRETTİN İLÇİ

OSMAN FERFOOĞLU

DOĞUKAN YAYCI

Bartın

ADAY DEĞİL

Ardahan

AYTEKİN KAYA

NABİRE REÇBER

Iğdır

KEREM AKBULUT

TAMER BAŞARAN

Yalova

AYHAN KÜÇÜK

ERSİN AKYÜZ

ELİF AKYOL TOSUN

Karabük

KÜBRA DURSUN

ismail yalav

OZAN ​​CANYURT

Rapor

MUSTAFA ARAZ

MUSTAFA POLAT

Osmaniye

ELİF LOGOĞLU

MEHMET DEMİR

ADEM KIDIK

FATİH KILINÇ

Düzce

ADAY DEĞİL

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu