Haber

İmamoğlu, İYİ Parti İl Kongresi’nde konuştu

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı 3. Olağan İl Kongresi, Başkan Meral Akşener’in katılımıyla bugün Haliç Kongre Merkezi’nde yapılıyor. Programa katılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ekrem İmamoğlu da sahne alarak açıklamalarda bulundu.

“EN BÜYÜK DUAMIM HAYAL KIRILMAMASI”

Millet İttifakı’ndaki uyuma dikkat çeken İmamoğlu, “Çok pahalı anlar yaşadık. Çok keyifli anlar yaşadık. Zorluklar yaşıyoruz ve yaşamaya da devam edeceğiz. Ancak biz sürecin her anını bilen bir milletiz.” ve o keyifli anların, acılı anların ve tedbirlerin coşkusuyla hazırlanır. En büyük gücümüz millettir. “Bu salonda adaylığımı ilan ederek yola çıktım. Bugün, 4 yılı aşkın bu meşakkatli süreçte o anları tekrar hatırladığımda Allah biliyor ki en büyük duam milletten utanmamak. O milletin kıymetli evlatları da bu salondadır. Umarım buradaki değerli İstanbulluları mahcup etmemişimdir.” ifadelerini kullandı.

“İSTANBUL’DA GÜÇLÜ BİR UYKUYA İHTİYACIMIZ VAR”

İmamoğlu sözlerine şöyle devam etti, “İstanbul’da tabii ki güçlü bir uyuma ihtiyacımız vardı. O uyumda iki kişi pahalıya mal oldu. CHP İl Başkanı Canan Hanım, UYGUN Partisi İl Başkanı değerli dostum Buğra Kavuncu. Genel kurulunuzun hayırlara vesile olmasını dileriz. en keyifli sonuçlarda emeğimiz bire bir duygularla hatta saygıyla olacaktır.Buğra Kavuncu dostumun ortaya koyduğu uyumun daha da üstüne çıkarak hep birlikte gerçekleştirmeyi dilediğimiz günleri sağlayacağımızı söylüyorum. bir arada.” dedim.

“MİLLİ İTTİFAK 2019’DAN BERİ TÜRKİYE’NİN BAŞINA GELEN EN İYİ ŞEY”

İBB Başkanı açıklamalarına şöyle devam etti: “Millet İttifakı’nın yarattığı güzel sürecin en güçlü şekilde hissedildiği yerin İstanbul olduğunu iddia ediyoruz. İstanbul aynı zamanda millet iradesinin de simgesidir. Başımıza gelen en güzel şey İstanbul’dur.” 2019 Yılından Beri Türkiye Millet İttifakıdır.Sizi İstanbul’da Ağırlamaktan Gurur Duyarız.Bu Duygularla Kongrenizi Kutlarım.Bu Keyifli Gücün Mimarları Elbette Vardır.Buradan Sayın Genel Önderim Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Sizler, o hoş gücün, o hoş duygunun mimarı olduğu için saygıdeğer Genel Önderim Meral Akşener’e teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu