Haber

Aydın’da badminton turnuvası heyecanı sona erdi

Aydın’ın İncirliova ilçesinde okul sporları kapsamında düzenlenen badminton turnuvası çekişmeli mücadeleye sahne olurken, dereceye giren takımlar madalyalarını aldı.

Aydın Gençlik ve Spor Sporu tabana yaymak amacıyla İl Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen ortaokul turnuvaları hız kesmiyor. Bu çerçevede İncirliova ilçesinde düzenlenen Ortaokul Yıldızlar Kız Badminton İl Maçları heyecanı sona erdi. Turnuva boyunca çekişmeli bir mücadeleye sahne olan karşılaşmalar sonunda kazanan gruplar da belirlenirken, Tabip Fevzi Mürüvet Uğuroğlu Ortaokulu birinci, Kuyucak Atatürk Ortaokulu ikinci ve Nahit Menteşe Ortaokulu üçüncü oldu.

Konuyla ilgili Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Amacımız sporu tabana yaymak. 2022-2023 Okul Sporları çerçevesinde düzenlenen Yıldızlar Kız Badminton İl Müsabakaları heyecanı İncirliova Spor’da. Salon sona erdi.Turnuvaya katılan okullarımızı tebrik ederiz.Hekim Fevzi Mürüvet Uğuroğlu Ortaokulu birinci, Kuyucak Atatürk Ortaokulu ikinci, Nahit Menteşe Ortaokulu üçüncü oldu.” – AYDIN

haber-korkuteli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu