Teknoloji

Pulse Elite ve Pulse Explore’un Çıkış Tarihleri

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Pulse Elite ve Pulse Explore’un çıkış tarihleri Nihayet açıklandı. Peki bizlere etkileyici oyun deneyimleri yaşatacak bu kulaklıklar ne zaman satışa sunulacak? Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  PlayStation Portal Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı


Hatırlayacağınız gibi Sony, ağustos ayında kablosuz kulak üstü ve kulak içi olmak üzere iki kulaklığın duyurusunu yapmıştı. Mac, PC, PlayStation 5 ve PlayStation Portal ya da Bluetooth özellikli herhangi bir cihaza PlayStation Link üzerinden bağlanabileceğiniz Pulse Elite ve Pulse Explore’un çıkış tarihleri ​​belli oldu.

Pulse Seçkine ve Pulse Explorer’ın çıkış tarihleri ​​neler?

Resmi duyuruya göre yapay zeka destekli gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklıklardan biri. Nabız Keşfet 6 Aralık 2023, Pulse Elite 21 Şubat 2024’te2020 yılında ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Avusturya, Belçika, Lüksemburg, Hollanda, İtalya, İspanya, Portekiz, Japonya, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da satışa sunulacak. Türkiye tarihi ise henüz belli değil.

9 Kasım 2023 tarihinde ön siparişe sunulacak kulaklıklar arasında Pulse Elite, 149,99 $ / 149,99 € / 129,99 £ fiyat etiketine sahipken, Pulse Explore 199,99 $ / 219,99 € / 199,99 £ fiyat etiketine sahip.

Peki Pulse Seçkine ve Pulse Explore hakkında ne düşünüyorsunuz? Ülkemizde satışa sunulduğunda almayı düşünüyor musunuz? Yorum kısmında buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu