Ekonomi

Karabük Valisi Mustafa Yavuz Ticaret ve Sanayi Odası Toplantısına Katıldı

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Ortak Meslek Komitesi Toplantısına katıldı.

Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen toplantıda Vali Yavuz, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Adnan Çebi, Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve meclis üyeleriyle ilin sanayi ve ticareti hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Çapraz, Vali Yavuz’a göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmaları anlatan bir sunum yaparak, Karabük Demir Çelik Fabrikaları’nın kuruluş tarihi olan 3 Nisan’ın ‘Türkiye Sanayi Günü’ olarak kutlanması için destek talebinde bulundu.

Vali Mustafa Yavuz, “Batı Karadeniz’in kalbi Karabük’ümüz aynı zamanda ülkemizin ilk ağır sanayi hamlesinin yapıldığı, adı sürekli sanayi ile aynı cümlede anılan bir şehirdir. 3 Nisan tarihi” dedi. Sadece bizim için değil ülkemiz için de çok önemli bir tarih. Bu noktada ‘Başkent Karabük’ün tüm aktörleriyle birlikte çalışarak 3 Nisan’ın ‘Türkiye Sanayi Günü’ olarak kutlanması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Siz değerli iş insanlarımızı, yaptığınız yatırımlar ve yaptığınız üretim adına tebrik ediyorum. Türkiye Yüzyıl “Vizyonumuz doğrultusunda daha çok üreteceğiz, daha çok çalışacağız. Bu süreçte her zaman yanınızda olacağız. Üretime katkı sağlamak için ne gerekiyorsa atmaya devam edeceğiz” dedi. – KARABÜK

haber-kestel.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu