Teknoloji

Jahrein’in Twitch Yayınına Kim Katıldıysa Çalışanı, Programı ve Yarışmacıları Açıkladı!

Twitch’in en sevilen isimlerinden biri olan Jahrein Kısmetse Olur bölümlerini izleyicileriyle birlikte izliyor. Bu yayınlar sırasında yarışma ve yarışmacılar hakkında birçok açıklama yapıldı. Son olarak Jahrein’in Twitch yayınına gelen ve annesinin programın yapım şirketi olan Production House’da çalıştığını iddia eden bir kişi programın formatını ve yarışmacıları ifşa etti!

Twitch’in meşhur ismi Ahmet Sonuç ya da bilindiği şekliyle Jahrein’i hepimiz biliyoruz. Telaffuzuyla, yazısıyla, yayında yaptıklarıyla gündemden hiç düşmüyor.

5 yıl aradan sonra YouTube platformunda yeniden yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programını takip etmeyi ihmal etmiyor.

Yaptığı yayınlarda kendisini izlemeye gelen binlerce kişi ile Kısmetse Olur bölümlerini birlikte takip eden Jahrein, yarışmacılarla zaman zaman polemiğe girebiliyor.

Kimi zaman komik kimi zaman gergin anlara ev sahipliği yapan bu yayınlarda Jahrein, kendisine gelen açıklamaları takipçileriyle paylaşmayı çok seviyor!

Yarışmacıların eski sevgilileri, estetikleri, eski sevgilileri ve hatta açığa çıkan mesajları… Jahrein’in bu ifşaatları yayında göstermesinin ardından bunların birçoğu gündem oldu.

Kısmetse Olur’un önceki gün 27. bölümünü izleyip yorum yapan Jahrein’in yayınında bomba gibi iddialarda bulunan bir seyirci vardı.

Annesinin programın yapım şirketi olan Production House’da çalıştığını iddia eden bir izleyici yayına gelerek program hakkında bilgi vermeye başladı.

“Annem Prodüksiyon Evi’nde çalışıyor. Birkaç şey söylemek istiyorum. Sanıldığı gibi bir günlük çekim 5 saat sürmüyor” deyince seyirci bombalamaya başladı…

İlk dönemden beri bildiğimiz bir şeydi. ?

“Çekimler 2 saat sürüyor. Çekimler aynı anda farklı odalarda yapılıyor ama bir olay örgüsüne göre arka arkaya kurgulanıyor. Bu yüzden bölümler olduğundan uzun geliyor.”

‘Her biri 2 saat sürdüğü için bir günde üç günlük çekim de yapılıyor.’

Aybüke’nin arka alanda uyarı aldığını savunan şahıs, “Aybüke’nin şimdi servisle gelip gitmesinin sebebi ilk günlerde özel aracıyla gelmesiydi. Ama hep geç kalıyordu. O yüzden geliyordu.” Bir daha geç kalırsa diskalifiye edileceğini duyunca uyardı ve servisi kullanmaya başladı.”

“Stüdyo şefinden kuaförüne herkesin bahtı bu kızların bahtsızlığı. Sürekli mikrofonlara bağırıyorlardı. Makyöz ablalar onları sinirden ağlatıyorlardı.”

“Kızlar çekimler dışında on kat daha şımarık, nasılsa çekimler sırasında! Ayrıca soyunma odaları var, kilitli dolaplar yok, ama…”

“Kilit olmadığı için kapılar rahat açılıyor. Kızların kıyafetleri ve eşyaları orada tutuluyor. Hatta 2 hafta önce arka arkaya çekilen iki bölümün tatilinde birisi Yeliz’in dolabından ayakkabılarını çalmış!”

‘Ama kimin yaptığı bulunamadı…’

“Birbirlerini ilk bölümde ilk kez görüyormuş gibi yaptıkları da yalan. Çekimler başlamadan iki ay önce tanışmışlar, sürekli görüşüyorlarmış. O yüzden sürekli görüşmek zorundaymışlar.”

“Karakterler zaten bu görüşmelerde yazıldı ve kim olacakları belirlendi…” diyerek sözlerini bitirdi.

O anları buradan izleyebilirsiniz ?

Peki, ne diyeceğimizi bilemedik… Peki bu tezler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu