İş

Erdemir saat ücreti alacak

Türkiye’nin en büyük entegre yassı çelik üreticisi Erdemir, 2023 yılında büyüme stratejisi ve işletmelerinin ihtiyaçları doğrultusunda saatlik istihdam sağlayacak.

Türkiye’nin küresel çelik gücü Erdemir, 2023 yılında da gereksinimleri doğrultusunda saatlik ücretlerle toplu alım yapacak. Adaylar, 25 Nisan Salı gününden itibaren (1 Mayıs resmi tatil hariç) hafta içi her gün iki hafta boyunca başvurularını yapabilecekler Erdemir SporOturma odasında yapabilirsin.

BAŞVURULAR 25 NİSAN SALI GÜNÜ BAŞLIYOR

Erdemir’in 2023 yılı saatlik toplu alım başvuruları 25 Nisan Salı günü başlayacak. Başvurular, 25 Nisan – 05 Mayıs tarihleri ​​arasında hafta içi her gün (1 Mayıs resmi tatil hariç) ve 08:00 ile 08:00-08:00 saatleri arasında Erdemir Spor Salonu’nda yapılabilecek. İki hafta boyunca 16:00.

Erdemir, İş Makinaları ve/veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik-Elektronik/Güç, Endüstriyel Otomasyon, Makine Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Metalurji Elektrik/Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Makine Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Metalurji Teknolojisi ve Motorlu Taşıtlar Teknolojisi bölümlerinden adaylar sunmaktadır. Mühendislik ve Motorlu Taşıtlar Teknolojisi Bölümlerinden mezun olmak istiyor.

Adayların ilan tarihi itibariyle 18 – 25 (25.04.1998 ve sonrası, 24.04.2005 ve öncesi doğumlular) yaşları arasında olması gerekmektedir. Ayrıca, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak, sağlık muayenesi sırasında çok tehlikeli iş sınıflarında çalışabilecek durumda olmak ve görevini yerine getirmesine engel olabilecek bedensel veya ruhsal bir hastalığının bulunmaması gerekmektedir.

Adayların kimlik belgeleri ile yapacakları fiziki başvuruların yanı sıra eş ve kardeşler dahil birinci derece yakınlarının nüfus kayıt örneği ile birlikte yapacakları başvurular da geçerli sayılacaktır. Başvuru süreci fiziki başvuru sırasında adaylara verilecek link üzerinden online olarak devam edecek olup, sınav ve değerlendirmelerde başarılı olan adaylar ortadan işe alınacaktır.

habersalipazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu