Haber

Denizlispor U17 Takımı Yeni Sezona Hazırlanıyor

Yeni döneme hazırlanan Denizlispor U17 Kadrosu hazırlıklarına Doğan Demirci Sahası’nda çift gol maçı oynayarak devam etti.

Yeni sezonda TFF Elit B Ligi’nde mücadele edecek olan Denizlispor U17 Kadrosu, yeni dönem hazırlıklarına Teknik Sorumlu Hüseyin Ateş yönetiminde Doğan Demirci Sahası’nda oynayacağı çift gol maçıyla devam etti. Sıcak havaya rağmen genç horozlar gösterdikleri performansla göz doldurdu. Teknik Sorumlu Hüseyin Ateş, çalışmaların çok iyi gittiğini belirterek, “Arkadaşlarımın performansından çok memnunum. Yeni sezona hazırlanıyoruz. Sakatlık yaşamadan güzel bir şekilde devam ediyoruz. Arkadaşlarım da dediklerimi yapmaya çalışıyorlar.” Her geçen gün daha da iyiye gidiyorlar, umarım sezona iyi bir başlangıç ​​yaparız.”

“Tatbikat maçı gibiydi”

Verimli bir çalışma yürüttüklerini anlatan Teknik Sorumlu Ateş, “Hazırlık maçıyla ilgili. Çifte gol çok verimli ve verimli geçti, çok mutluyum. Her iki gruptan da değişiklik yaptım. Düşündüğüm arkadaşları da götürdüm.” İlk 11. Onları gördük. Herkesi görme fırsatım oldu. Çarşamba günü Altınordu ile hazırlık maçı yapacağız. Önümüzdeki günlerde dostluk maçlarımız artacak. Bu formda tempomuzu artırarak yeni döneme hazırlanmaya devam edeceğiz. Futbolcu kardeşlerim içindi. Herkes için uzun bir süreç. Umarım gelişimlerini başarıyla tamamlar ve A grubuna kalırlar.” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu