Haber

AK Parti Ağrı İl Başkanı Özyolcu milletvekili adayı olmak için görevinden istifa etti

AK Parti Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu, bu yıl yapılacak genel seçimlerde milletvekili adayı olmak için görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Özyolcu yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana millete hizmet yolunda bir milat yaptığını, hedef çıtasını en üst düzeye çıkardığını ve yeni ufuklar çizdiğini belirtti.

Türkiye’nin sağlık, eğitim, ulaşım, turizm, teknoloji ve savunma sanayi başta olmak üzere her alanda dünya standartlarının üzerine çıktığını belirten Özyolcu, şöyle konuştu:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizle kol kola yürüdüğü bu davada kurucu il başkanı ve milletvekili görevlerini onurla yerine getirdim. Bu kutlu yürüyüşte yine AK Parti İl Başkanı olarak atandım. 24 Şubat 2021 tarihinde Cumhurbaşkanımızın onayı ile Ağrı’da ‘çabuk değil, şimdi çabuk’ anlayışını benimseyerek üç kademedeki tüm il-ilçe teşkilatlarımızla üst düzey bir uyum içinde çalıştık. Genel Merkezimizin takdiri ve Cumhurbaşkanımız ve Genel Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın muvafakati ile milletvekili adayı olmak üzere İl Başkanlığı görevimden istifa ediyorum.”

gundogmushaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu