Teknoloji

Adaylık Tartışmasında Jahrein ve Erlik’e “Bebek” diyen İlker Canikligil Cevap Vermekte Geç Kalmadı

Millet İttifakı’nın adayının açıklanmasıyla sosyal medya ortamı yangına döndü! Yönetmen İlker Canikligil, bir kullanıcının Kahrein ve Erlikt’i eleştiren paylaşımına yanıt verince siyasi mecralarıyla tanınan ikili de sürece dahil oldu.

Her şey bu yazıyla başladı. ?

Bir Twitter kullanıcısı, Erlik ve Jahrein’in adaylık sürecinde İmamoğlu’nun aday olmayacağı algısı oluşturduklarını ve adayın İmamoğlu olarak açıklanmaması üzerine buna tepki gösterdiklerini söyleyerek ikiliyi eleştirdi.

Keskin dili, polemikleri ve yer yer linç olaylarıyla tanıdığımız FluTV’de de içerik üreten yönetmen İlker Canikligil, bu gönderiyi alıntılayarak profilinde bu notla paylaştı.

Asıl kızıl kıyamet bu paylaşımın hemen ardından patlak verdi!

Canikligil’in paylaşımının ardından Jahrein, yönetmenin FluTV’de FETÖ davasına adı karışan eski milli futbolcu Hakan Şükür ile yaptığı röportajı hatırlattı.

Bu röportajın tıklama almak için yapıldığını ve hedeflenen sayıya ulaşılamayacağını belirten Jahrein, Twitter’da reklam vermeye başladı ve Jahrein bu kadar sinirlenmedi.

Jahrein’in bu paylaşımının ardından FluTV’de çok izlenirken kanalda yapılan görüşmelerin ardından yayından kaldırılan “Böyle Saçma Bir Tarih Yok” programından tanıdığımız Prof. Dr. Jahrein. Dr. Emrah Safa, Gürkan’ın kanalını önerdi.

FluTV’de İlker Canikligil’le ‘Olamaz, Bu Saçma Tarih’ programını yürüten Emrah Safa Gürkan, dizi kanalın en çok izlenen içeriklerinden biri olunca kanaldan ayrıldı. Bir sorun olduğu netleşirken, hem İlker Canikligil hem de Emrah Safa Gürkan bu sorunun nedeni hakkında farklı açıklamalarda bulundu.

Tartışma bu şekilde sürerken araya Erlik müstear ismiyle tanıdığımız bir kullanıcı da girdi.

İlker Canikligil’i bir FETÖ’cüye ekran önünde söz hakkı verdiği için eleştiren Erlik, eleştirilerine sonrasında da devam etti.

Bir önceki yayından bir bölümü paylaşan Erlik, paylaşım sahibinin iddiasına da yanıt verdi.

Ardından tıpkı Jahrein gibi ortası bozuk Emrah Safa Gürkan’ın kanalını profiline bu notla paylaştı.

Canikligil ikilinin paylaşımına şimdilik yanıt vermedi.

Bir anda kendini olayların içinde bulan Gürkan sessizliğini korurken bu konunun burada kapanıp kapanmayacağını zaman gösterecek.

hizanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu